flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

ООАС повідомляє про виклик у судове засідання по справі №420/2226/20

07 серпня 2020, 14:54

Повістка про виклик до суду в адміністративній справі
Справа № 420/2226/20   Відповідно до ч. 1 ст. 130 КАС України відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання.
Згідно з ч. 7 ст. 7 КАС України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).
   Зважаючи на те, що поштова кореспонденція, яка направляється судом на адресу Тарлева Василя не повертається до суду, а також на те, що повідомити Тарлева Василя іншим способом неможливо.
Одеський окружний адміністративний суд викликає в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Тарлева Василя (село Нерубайське, Біляївського району, Одеської області, вулиця Прикордонна, будинок 26) по адміністративній справі № 420/2226/20 за адміністративним позовом Федорчук Віталія Дмитровича до державного реєстратора приватного нотаріуса Одеського міського нотаріального округу Фролової Руслани Валеріївни, третя особа Тарлев Василь про визнання протиправним та скасування рішення державного реєстратора, розгляд якої призначено в судовому засіданні на 26 серпня 2020 року о 15 год. 00 хв. в приміщенні суду за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 14, зала судових засідань № 13 (2-й поверх).
   В адміністративних справах наслідки неявки в судове засідання осіб, які беруть участь у справі, передбачені статтями 205, 206 КАС України.