flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Завершився ІV тур «Кубку Феміди – 2016»

Вчора, 22 листопада, відбувся 4 етап турніру з міні-футболу «Кубок Феміди 2016».

На полі зійшлися – Об’єднана команда Одеського окружного адміністративного суду та Приморського районного суду м. Одеси з об’єднаною командою Суворовського районного суду та Малиновського районного суду м. Одеси.

Вже на четвертій хвилині матчу наші спортсмени забили перший гол у ворота суперника. Та невдовзі рахунок зрівнявся – 1:1. Це не засмутило нашу команду, а лише додало наполегливості та бажання до перемоги. Впродовж всієї гри в залі була напружена атмосфера. Велика кількість вболівальників підтримували своїх фаворитів. Команди почергово обмінювались забитими м’ячами, встановивши результативну нічию 4:4. І лише на останній хвилині гри супротивнику вдалось забити вирішальний гол.

У підсумку, з невеликим розривом перемогу виборола об’єднана команда Суворовського районного суду та Малиновського районного суду м. Одеси.

Нагадаємо, що вже через тиждень, 29 листопада о 17.30, відбудеться п’ятий, завершальний тур кубку між об’єднаною командою Одеського окружного адміністративного суду та Приморського районного суду м. Одеси з об’єднаною командою господарських судів.