flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

 

Керівництво

Дні та години прийому

Місце прийому

Голова суду 

Радчук

Анатолій Анатолійович

Кожного понеділка з 9:00 до 12:00 години


вул. Фонтанська дорога, 14, м.Одеса

Заступник голови суду Вовченко Оксана Андріївна

Кожного понеділка з 14:00 до 17:00 години

вул. Фонтанська дорога, 14, м.Одеса

Заступник голови суду Свида Леонід Іванович

Кожного понеділка з 14:00 до 17:00 години вул. Фонтанська дорога, 14, м.Одеса

Керівник апарату суду Пасічник Ольга Юріївна

Перший та третій вівторок місяця

з 10:00 до 13:00 години

 вул. Фонтанська дорога, 14, м.Одеса

 

   Особистий прийом громадян головою суду  здійснюється лише за попереднім записом, який проводиться помічником голови суду.

   Попередній (не пізніше ніж за 1 робочий день до дня прийому) запис громадян на прийом до голови суду та його заступників здійснюється помічником голови суду згідно з розпорядком роботи суду за адресою: м. Одеса, вулиця Фонтанська дорога 14, або за телефоном: (048)705-57-54.

 Прийом громадян керівником апарату суду здійснюється за адресою: м. Одеса, вулиця Фонтанська дорога 14, або за телефоном: (048)705-57-83.

    Працівники суду можуть Вам зателефонувати для уточнення запису.

Громадяни, які прибули на прийом до голови суду або керівника апарату реєструються в Журналі обліку особистого прийому громадян помічником голови суду або головним спеціалістом апарату суду. Для цього громадяни, які прийшли на прийом:

а) пред`являють документи, що посвідчують їх особу, а також у разі необхідності – документи, які підтверджують їх повноваження щодо представництва інших осіб. Відсутність таких документів є підставою для відмови в особистому прийомі.

б) подають письмові звернення, викладені з дотриманням вимог статті 5 Закону України «Про звернення громадян», або в усній формі стисло висловлюють суть питання, яке вони мають право вирішити на прийомі;

в) інформують про наявність раніше поданих звернень з питання, що ними порушується. Якщо такі мали місце, надають інформацію (повідомлення) про наслідки їх розгляду.