flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

 

Керівництво

Дні та години прийому

Місце прийому

Голова суду 

Радчук

Анатолій Анатолійович

Кожного понеділка з 9:00 до 12:00 години


вул. Фонтанська дорога, 14, м.Одеса

Заступник голови суду Вовченко Оксана Андріївна

Кожного понеділка з 14:00 до 17:00 години

вул. Фонтанська дорога, 14, м.Одеса

Заступник голови суду Свида Леонід Іванович

Кожного понеділка з 14:00 до 17:00 години вул. Фонтанська дорога, 14, м.Одеса

Керівник апарату суду Пасічник Ольга Юріївна

Перший та третій вівторок місяця

з 10:00 до 13:00 години

 вул. Фонтанська дорога, 14, м.Одеса

Заступник керівника апарату суду Мазур Світлана Олександрівна

Другий та четвертий вівторок місяця

з 10:00 до 13:00 години

вул. Фонтанська дорога, 14, м.Одеса

 

   Особистий прийом громадян головою суду та керівником апарату суду здійснюється лише за попереднім записом, який проводиться помічником голови суду та головним спеціалістом апарату суду.

   Попередній (не пізніше ніж за 1 робочий день до дня прийому) запис громадян на прийом до голови суду та його заступників здійснюється помічником голови суду згідно з розпорядком роботи суду за адресою: м. Одеса, вулиця Фонтанська дорога 14, або за телефоном: (048)705-57-54.

Попередній (не пізніше ніж за 1 робочий день до дня прийому) запис громадян на прийом до керівника апарату суду та його заступників здійснюється головним спеціалістом апарату суду згідно з розпорядком роботи суду за адресою: м. Одеса, вулиця Фонтанська дорога 14, або за телефоном: (048)705-57-83.

    Працівники суду можуть Вам зателефонувати для уточнення запису.

Громадяни, які прибули на прийом до голови суду або керівника апарату реєструються в Журналі обліку особистого прийому громадян помічником голови суду або головним спеціалістом апарату суду. Для цього громадяни, які прийшли на прийом:

а) пред`являють документи, що посвідчують їх особу, а також у разі необхідності – документи, які підтверджують їх повноваження щодо представництва інших осіб. Відсутність таких документів є підставою для відмови в особистому прийомі.

б) подають письмові звернення, викладені з дотриманням вимог статті 5 Закону України «Про звернення громадян», або в усній формі стисло висловлюють суть питання, яке вони мають право вирішити на прийомі;

в) інформують про наявність раніше поданих звернень з питання, що ними порушується. Якщо такі мали місце, надають інформацію (повідомлення) про наслідки їх розгляду.