flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

 

Керівництво

Дні та години прийому

Місце прийому

 Голова суду

другий та четвертий понеділок місяця з 9:00 до 18:00 години

(обідня перерва з 13:00 до 13:45)


вул. Фонтанська дорога, 14,           м. Одеса (2-й поверх)

Керівник апарату суду

щоденно впродовж робочого часу

з 9:00 до 18:00 години

(обідня перерва з 13:00 до 13:45)


вул. Фонтанська дорога, 14,           м. Одеса (3-й поверх)

 

   Особистий прийом громадян головою суду здійснюється лише за попереднім записом, який проводиться помічником голови суду.

   Попередній (не пізніше ніж за 1 робочий день до дня прийому) запис громадян на прийом до голови суду здійснюється помічником голови суду згідно з розпорядком роботи суду за адресою: м. Одеса, вулиця Фонтанська дорога 14, або за телефоном: (048)705-57-54.

   Запис громадян на прийом до керівника апарату суду здійснюється головним спеціалістом апарату суду в приміщенні суду за адресою: м. Одеса, вулиця Фонтанська дорога 14, або за телефоном: (048)705-57-83,  також громадяни які перебувають в приміщенні суду можуть зв’язатись із керівником апарату суду через працівника інформаційного центру.

   Працівники суду можуть Вам зателефонувати для уточнення запису.

Громадяни, які прибули на прийом до голови суду або керівника апарату реєструються в Журналі обліку особистого прийому громадян помічником голови суду або головним спеціалістом апарату суду. Для цього громадяни, які прийшли на прийом:

а) пред`являють документи, що посвідчують їх особу, а також у разі необхідності – документи, які підтверджують їх повноваження щодо представництва інших осіб. Відсутність таких документів є підставою для відмови в особистому прийомі.

б) подають письмові звернення, викладені з дотриманням вимог статті 5 Закону України «Про звернення громадян», або в усній формі стисло висловлюють суть питання, яке вони мають право вирішити на прийомі;

в) інформують про наявність раніше поданих звернень з питання, що ними порушується. Якщо такі мали місце, надають інформацію (повідомлення) про наслідки їх розгляду.

   Повторний прийом громадян з питання, яке вже розглядалося, проводиться у разі, якщо питання, порушене у попередньому зверненні, не було вирішено по суті.

***Додатково повідомляємо, що особистий прийом громадян заступниками голови суду та заступниками керівника апарату суду Положенням про організацію особистого прийому громадян не передбачено. У випадку відсутності керівництва на робочому місці (відрядження, відпустка чи лікарняний) прийом громадян здійснює особа виконуюча обов'язки відповідно до затвердженого Графіку.

Детальна інформація щодо організації прийому громадян міститься у Положенні про організацію особистого прийому громадян.