Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

До уваги осіб з обмеженими фізичними можливостями

   Шановні відвідувачі, Одеський окружний адміністративний суд дбає про забезпечення швидкого доступу до правосуддя та створює зручні умови для Вашого перебування у приміщенні суду.

   На першому поверсі розміщено інформаційний центр, де Ви можете отримати дані про стан розгляду справи, прийняте рішення, дату судового слухання, номери телефонів суду, тощо. На стендах знаходяться зразки процесуальних документів та інша корисна інформація. Також представники сторін можуть обмінюватися між собою та судом документами в електронній формі, що значно зекономить час та кошти.

   Окрему увагу ми приділяємо особам з обмеженими фізичними можливостями. Для їх зручності розгляд справ проводиться в залах судових засідань, які розташовані на першому поверсі. Якщо зал судового засідання, в якому призначено розгляд Вашої справи знаходиться на другому поверсі, і вказана обставина створює для Вас труднощі у пересуванні, Ви можете звернутися до судді, який розглядає Вашу справу або секретаря судового засідання з проханням провести засідання у залі на першому поверсі суду.

   Крім того, у разі виникнення у Вас будь-яких питань стосовно переміщення по будівлі суду, надання допомоги у переміщенні, Ви завжди можете звернутися  до відповідального працівника суду  – начальника відділу судових розпорядників Віктора Анатолійовича Росолика.  

Телефон та адреса електронної пошти особи, уповноваженої на забезпечення доступу до суду:

(048) 75-57-83

inbox@adm.od.court.gov.ua

   Зараз в Одеському окружному адміністративному суді триває капітальний ремонт. Вже зроблено комфортні кімнати гігієни, обладнується приміщення для копіювання документів та доступу до мережі Інтернет, встановлено кондиціонери в коридорах та залах судових засідань та пандуси для осіб з особливими потребами.

     Ми прагнемо створити для Вас найкращі умови та максимально спростити перебування у суді!

     Ми відреагуємо на всі Ваші зауваження та пропозиції!

     Отримайте додаткові відомості за телефоном:  705-57-54