flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ВРАЗЛИВИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ

   Шановні відвідувачі, Одеський окружний адміністративний суд дбає про забезпечення швидкого доступу до правосуддя та створює зручні умови для Вашого перебування у приміщенні суду.

   На першому поверсі розміщено інформаційний центр, де Ви можете отримати дані про стан розгляду справи, прийняте рішення, дату судового слухання, номери телефонів суду, тощо. На стендах знаходяться зразки процесуальних документів та інша корисна інформація. Також представники сторін можуть обмінюватися між собою та судом документами в електронній формі, що значно зекономить час та кошти.

    Для  зручності людей з інвалідністю або маломобільної категорії осіб розгляд справ проводиться в залах судових засідань, які розташовані на першому поверсі. Якщо зал судового засідання, в якому призначено розгляд Вашої справи знаходиться на другому поверсі, і вказана обставина створює для Вас труднощі у пересуванні, Ви можете звернутися до судді, який розглядає Вашу справу або секретаря судового засідання з проханням провести засідання у залі на першому поверсі суду.  

    Зразок заяви для проведення судового засідання в залі для маломобільної категорії осіб.

   Крім того, у разі виникнення у Вас будь-яких питань стосовно переміщення по будівлі суду, надання допомоги у переміщенні, Ви завжди можете звернутися  до відповідального працівника суду  – керівник апарату Пасічник Ольга Юріївна, а в разі виникнення труднощів у складенні, заповненні процесуальних документів - до начальника відділу з надання судово-адміністративних послуг та аналітичної роботи (канцелярії) Барської Ольги Олександрівни

Телефон та адреса електронної пошти особи, уповноваженої на забезпечення доступу до суду:

     (048) 75-57-83   (098) 761 01 01                             inbox@adm.od.court.gov.ua

Рекомендації щодо правил поведінки відповідальних осіб з маломобільними групами населення та відеозвіт доступності будівлі (приміщення).

     Ми прагнемо створити для Вас найкращі умови та максимально спростити перебування у суді!

     Ми відреагуємо на всі Ваші зауваження та пропозиції!

     Отримайте додаткові відомості за телефоном:  705-57-83