flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Результати ІІІ туру "Кубку Феміди - 2016"

15 листопада в рамках ІІІ туру "Кубку Феміди - 2016" відбувся футбольний матч за участю збірної Одеського окружного адміністративного суду та Приморського районного суду м. Одеси з командою Київського районного суду міста Одеси.

На полі відчувалась напружена атмосфера, кожна з команд бажала неодмінно отримати перемогу. Та й підтримати своїх колег прийшла велика кількість вболівальників, яка створювала атмосферу суперництва.

Вже на 4 хвилині гри представники нашого суду забили гол у ворота супротивника. Втім на 10 хвилині рахунок зрівнявся – 1:1. Впродовж матчу нашим гравцям вдалося вразити ворота збірної Київського районного суду ще тричі. Матч завершився з рахунком 7:4 на користь команди Київського районного суду м. Одеси.

Хоч на цей раз збірна Одеського окружного адміністративного суду та Приморського районного суду м. Одеси поступилася супротивнику, ми віримо у майбутні перемоги та дякуємо футболістам за красиву гру.