flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Команда «Чорне море» вже за крок до п’єдесталу!

06 грудня футбольна збірна команда суддів та працівників апарату судів Одещини «Чорне море» боролася за вихід у півфінал змагання серед команд системи правосуддя.

Проти збірної одеситів грала футбольна команда Київського окружного адміністративного суду.

На початку гра видалася напруженою, адже гравці оцінювали можливості суперників в захисті та нападі. Незважаючи на те, що перший м’яч забили кияни та перший тайм матчу команда «Чорне море» програвала з рахунком 0:1, все ж таки чорноморці показали майстерність та можливості свого потужного складу.

І вже в другому таймі суперник сповна відчув, що натхнення та бажання може привести до перемоги збірної з рахунком 4:2.

Такі тріумфальні перемоги одеситів вселяють впевненість, що наступний матч, який відбудеться вже сьогодні проти футбольної команди "ВАСУ-КААС" (збірна Вищого адміністративного суду України та Київського апеляційного адміністративного суду), буде на нашу користь.

Бажаємо успіхів та футбольної фортуни наших гравцям в майбутніх поєдинках!