flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Вітаємо команду "Чорне море" з перемогою!

Вчора в Києві в півфінальному турі відбувся важливий матч для команди «Чорне море» проти футбольної команди "ВАСУ-КААС" (збірна Вищого адміністративного суду України та Київського апеляційного адміністративного суду).

Гостро стояло питання результатів цього матчу, адже вирішувалась доля одеситів, чи зможуть вони виборювати призове місце на п’єдесталі.

Гра була запеклою та цікавою. Трибуни з численними вболівальниками не затихали ні на мить. Жага до перемоги змушувала кожну з команд віддатись грі на повну.

Було помітно, що футболісти з перших хвилин грали, а не відсиджувались в обороні, тому і результат закономірний. «Чорне море» змусили хазяїв понервувати. Адже вже в першому таймі секретар судового засідання Одеського окружного адміністративного суду Артем Філімоненко забив два голи.

Примхлива фортуна сьогодні була не на боці футбольної команди "ВАСУ-КААС". І в другому таймі суддя Суворовського районного суду м. Одеси Микола Шкуренков встановив переможний рахунок 3:0.

Колектив суду пишається результатом своєї футбольної команди, адже вона дійшла до фіналу серед 23 команд судів усіх юрисдикцій. У суді переконані, що це не останні їхні досягнення, а справжні перемоги ще попереду.

Наступна гра відбудеться в суботу, 10 грудня о 20.15. Суперником команди «Чорне море» у розіграші кубку «Феміда» стане футбольна команда «Голосіївський районний суд міста Києва».