flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ООАС відкрив турнір з міні-футболу «Кубок Феміди 2016»

 

1 листопада 2016 року в Одесі стартував турнір з міні-футболу «Кубок Феміди 2016». Відкрили захід організатори змагання – голова Одеського окружного адміністративного суду Олег Глуханчук та заступник начальника ТУ ДСА України в Одеській області Вячеслав Глущенко. «Всі ми є частиною великої судової родини, працюємо над однією спільною справою – захищаємо права наших громадян. Та крім служіння народу і правосуддю сьогодні нас об’єднала любов до спорту. Вірю, що нинішній футбольний сезон буде захоплюючим та пройде у чесній боротьбі», - звернувся до учасників змагання голова суду.

Також Олег Васильович зауважив, що саме такі турніри скріплюють колективи і сприяють співпраці між судами, а також побажав футболістам впевненості у своїх силах та перемог, а вболівальникам – захоплюючої гри і гарних вражень.

У першій грі кубку на футбольному полі зійшлися об’єднана команда Одеського окружного адміністративного суду та Приморського районного суду м. Одеси і команда Одеського апеляційного адміністративного суду.

На жаль, цього разу нашій команді поталанило менше аніж команді-супернику, яка у напруженій боротьбі здобула впевнену перемогу.

Також варто відзначити працівників апаратів та суддів, які бурхливо підтримували своїх колег.

Вже у вівторок (15 листопада) буде розпочато третій тур, у якому об’єднана команда Одеського окружного адміністративного суду та Приморського районного суду м. Одеси зустрінеться з командою Київського районного суду м. Одеси. Запрошуємо всіх охочих прийти та підтримати свою команду!