Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Оголошення по адміністративній справі
Справа №420/2864/22
Відповідно до ч.1 ст.130 КАС України відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання.
Згідно з ч.7 ст.7 КАС України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).
У провадженні Одеського окружного адміністративного суду перебуває справа за адміністративним позовом Харченко Олександра Дмитровича до Військової частини А2717 про визнання протиправними дій та зобов’язання вчинити певні дії.
Ухвалою судді Одеського окружного адміністративного суду Стефанова С.О. від 13 травня 2022 року прийнято справу №420/2864/22 за позовом Харченко Олександра Дмитровича до Військової частини А2717 про визнання протиправними дій та зобов’язання вчинити певні дії - до розгляду та розпочато спочатку розгляд адміністративної справи №420/26961/21 зі стадії відкриття провадження у справі.
Зважаючи на те, що повідомити позивача та відповідача поштою, засобами електронної пошти або телефонного зв’язку не уявляється можливим, Одеський окружний адміністративний суд повідомляє позивача - Харченко Олександра Дмитровича та відповідача - Військову частину А2717 про наявність у провадженні Одеського окружного адміністративного суду адміністративної справи №420/2864/22 за позовом Харченко Олександра Дмитровича до Військової частини А2717 про визнання протиправними дій та зобов’язання вчинити певні дії.
Відповідно до встановленого строку протягом п’ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі для надання відзиву на позов, всіх наявних документів та матеріалів, що стосуються позовної заяви та можуть бути використані як докази в даній справі.