flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ООАС повідомляє про розгляд справи №420/27459/21

24 червня 2022, 11:53

Оголошення про відкладення та призначення наступного підготовчого засідання

Справа № 420/27459/21

Відповідно до ч.1 ст.130 КАС України позивач, відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання.

Згідно з ч.7 ст.7 КАС України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).

У провадженні судді Радчука А.А. Одеського окружного адміністративного суду перебуває справа за позовом  Товариства з обмеженою відповідальністю “КАТРАН” (67662, Одеська область, Біляївський район, с. Березань, 35-й км шосе Одеса-Кишинів, код ЄДРПОУ 32935905) до Головного управління ДПС в Одеській області (65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 5, код ЄДРПОУ 44069166) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення. Ухвалою суду від 21.06.2022 року, занесеною до протоколу судового засідання, підготовче  засідання було відкладено на 06.07.2022 року о 10.30 год.

Зважаючи на те, що повідомити позивача  поштою, засобами електронної пошти або телефонного зв’язку не уявляється можливим, Одеський окружний адміністративний суд повідомляє позивача Товариство з обмеженою відповідальністю “КАТРАН” про призначення підготовчого засідання на 06.07.2022 року о 10.30 год. Повістку про виклик до суду, позивач може  отримати в приміщенні суду за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 14, зала судових засідань №12  (2-й поверх).