flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ООАС повідомляє про розгляд справи №420/1016/23

30 січня 2023, 09:19

Оголошення про відкриття провадження по справі

Справа № 420/1016/23

Відповідно до ч.1 ст.130 КАС України позивач, відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання.

Згідно з ч.7 ст.7 КАС України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).

До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов  Головного управління ДПС в Одеській області до фізичної особи-підприємця Мокан Марини Альбертівни про стягнення суми заборгованості.

Ухвалою суду від 24 січня 2023 року відкрито спрощене позовне провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) за наявними у справі матеріалами.

Зважаючи на те, що повідомити відповідача  поштою, засобами електронної пошти або телефонного зв’язку не уявляється можливим, Одеський окружний адміністративний суд повідомляє  відповідача фізичну особу-підприємця Мокан Марину Альбертівну про відкриття провадження у справі № 420/1016/23 за позовом Головного управління ДПС у Одеська області до фізичної особи-підприємця Мокан Марини Альбертівни стягнення суми заборгованості.

Копію ухвали від 24 січня 2023 року відповідач може  отримати в приміщенні суду за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 14, зала судових засідань №18  (2-й поверх).