flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ООАС повідомляє про розгляд справи №420/859/23

31 січня 2023, 10:37

Оголошення по  адміністративній справі

 Справа № 420/859/23

 

Відповідно до ч.1 ст.130 КАС України відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання.

Згідно з ч.7 ст.7 КАС України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).

До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Фаррахова Руслана Рафісовича до Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області про визнання протиправним наказу та зобов’язання вчинити певні дії.

Ухвалою суду від 20.01.2023 року позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі. Справу вирішено розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.

Зважаючи на те, що повідомити позивача поштою, засобами електронної пошти або телефонного зв’язку не уявляється можливим, Одеський окружний адміністративний суд повідомляє позивача  – Фаррахова Руслана Рафісовича про наявність у провадженні Одеського окружного адміністративного суду адміністративної справи №420/859/23 за позовом Фаррахова Руслана Рафісовича до Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області про визнання протиправним наказу та зобов’язання вчинити певні дії.

Відповідно встановленого  строку протягом п’ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі для надання відзиву на позов,  всіх наявних документів та матеріалів, що стосуються позовної заяви та можуть бути використані як докази в даній справі.