flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ООАС повідомляє про розгляд справи №420/18308/22

31 січня 2023, 10:41

Справа №420/18308/22

 

  Відповідно до ч.1 ст.130 КАС України відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання.

Згідно з ч.7 ст.7 КАС України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).

 До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний Мороз  Михайло Івановича  до  Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій  області про визнання бездіяльності та зобов’язання  вчинити певні дії. Ухвалою суду від 27.01.2023 було залучено  до участі у справі  другого відповідача.

 Зважаючи на те, що повідомити позивача – Мороз Михайло Івановича , поштою, засобами електронної пошти або телефонного зв’язку не уявляється можливим, Одеський окружний адміністративний суд повідомляє Мороз Михайло Івановича про залучення   до  участі у  справі   другого  відповідача - Головного  управління  Пенсійного   фонду  України в  Одеській  області. Копію ухвали позивач може отримати в приміщенні суду за адресою:м. Одеса, Фонтанська дорога, 14, зала судових засідань №20 (2-й поверх).