flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ООАС повідомляє про виклик у судове засідання по справі №420/13814/24

19 червня 2024, 10:07

Оголошення по  адміністративній справі

Справа № 420 / 13814 / 24

Відповідно до ч.1 ст.130 КАС України відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання.

Згідно з ч.7 ст.7 КАС України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).

До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов     за позовом  Приватного підприємства Ларус Шиппінг до Приватного виконавця виконавчого округу Одеської області Мельниченко Анни Володимирівни за участю третіх осіб на стороні відповідача GEMINI HOLDINGS LIMITED (Джеміні Холдінгс Лімітед) та TINKA SHIPPING S.A. без самостійних вимог на предмет спору про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання вчинити певні дії. Ухвалою суду від    14 травня 2024 року                  відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін, з урахуванням особливостей встановлених ст. ст.268-272, 287 КАС України.

Зважаючи на те, що повідомити третю особу   поштою, засобами електронної пошти або телефонного зв’язку не уявляється можливим, Одеський окружний адміністративний суд повідомляє треті особи     -  GEMINI HOLDINGS LIMITED (Джеміні Холдінгс Лімітед) та TINKA SHIPPING S.A. про наявність у провадженні Одеського окружного адміністративного суду по адміністративній справі      №   420/13814/24  за  позовом  Приватного підприємства Ларус Шиппінг до Приватного виконавця виконавчого округу Одеської області Мельниченко Анни Володимирівни за участю третіх осіб на стороні відповідача GEMINI HOLDINGS LIMITED (Джеміні Холдінгс Лімітед) та TINKA SHIPPING S.A. без самостійних вимог на предмет спору про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання вчинити певні дії  розгляд якої призначено в судовому  засіданні на 25 червня         2024 року о 11 год. 15 хв. в приміщенні суду за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 14, зала судових засідань №9 (1-й поверх).

В адміністративних справах наслідки неявки в судове засідання осіб, які беруть участь у справі, передбачені статтями 205, 206 КАС України.