flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

ООАС повідомляє про виклик у судове засідання по справі №420/3344/20

28 липня 2020, 13:47

Повістка про виклик до суду по адміністративній справі
Справа №420/3344/20


   Відповідно до ч.1 ст.130 КАС України відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання.
Згідно з ч.7 ст.7 КАС України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).
   Враховуючи тимчасове припинення відправлення поштової кореспонденції Одеським окружним адміністративним судом, у зв’язку з закінченням дії договору на надання послуг з АТ «Укрпошта» та відсутністю коштів на укладення нового договору, у суду відсутня можливість направити судову повістку про виклик до суду.
   Одеський окружний адміністративний суд викликає в якості відповідача, - приватне підприємство фірми “АЛАН” у судове засідання по справі за позовом Головного управління ДПС в Одеській області до приватного підприємства фірми “АЛАН” про стягнення податкового боргу, яке відбудеться 10 вересня 2020 року о 14 год. 10 хв. в приміщенні суду за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 14, зала судових засідань №24.