flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Інформаційний кіоск

Шановні відвідувачі!

Запрошуємо Вас скористатися послугами програмно-апаратного комплексу «Інформаційний кіоск»

   Для отримання необхідної інформації про суд, Вам слід звернути увагу на головне меню кіоску, яке відображається на сенсорному екрані.

Воно складається з таких пунктів:

   Для здійснення пошуку справ, Вам слід за допомогою сенсорної клавіатури, яка активізується простим натисненням на значок, ввести точну інформацію у відповідні поля (код ЄДРПОУ, найменування учасника, номер провадження, номер справи, вхідний номер заяви, дата розгляду, вхідна дата заяви від та до, вихідна дата заяви від та до, вихідний номер заяви) і натиснути «Почати пошук».

  Зверніть увагу! Для того, щоб розпочати пошук, Вам потрібно вказати хоча б один з перерахованих параметрів. Після виведення інформації на екран, необхідно вибрати свою справу, після чого можна дізнатися номер справи, стан справи, суддю по справі, дату та час слухання справи, переглянути документи по справі.

   Пункт меню «Сайт суду» дозволяє переглядати всю інформацію, яка розміщена на веб-сайті Одеського окружного адміністративного суду на порталі «Судова влада».

  У рубриці «Судовий збір» можна отримати інформацію про платіжні реквізити Одеського окружного адміністративного суду для перерахування судового збору, інформацію щодо ставок судового збору та пільг при його сплаті.

   В пункті меню «Інформація для громадян» можна ознайомитися зі списком справ, призначених до розгляду, а саме дізнатися: дату та час розгляду справи, склад суду, номер справи, найменування сторін та суть справи.

   Внизу та справа на екрані знаходяться поля прокрутки, які дозволяють охопити всю інформацію на сторінці.

   Технологічна новинка стала доступною для відвідувачів Одеського окружного адміністративного суду завдяки Проекту «Справедливе правосуддя» Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).