flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Електронний суд

   

 

Ви маєте можливість отримувати процесуальні документи в електронному вигляді паралельно з документами у паперовому вигляді!

Для отримання процесуальних документів в електронному вигляді Вам потрібно:

1.Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу за адресою http://e-court.mail.gov.ua/ (тобто завести поштову скриньку електронного суду, розміщену на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua.

2.Подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді. Процесуальні документи у відповідній справі, що видані після дати подання вказаної Заявки до суду, будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в Заявці.

Оцініть переваги:

Все, що Вам потрібно:

  1. Зареєструвати поштову скриньку за адресою: gov.ua .
  2. Подати до суду Заявку* про отримання процесуальних документів в електронному вигляді.

Що Ви отримуєте:

З моменту подання такої заявки та її реєстрації в автоматизованій системі суду, всі процесуальні документи у справі (ухвали, постанови, рішення), що долучатимуться до системи, одразу ж після підписання електронним цифровим підписом судді автоматично надсилатимуться на Вашу поштову скриньку і стануть доступними Вам упродовж години.

Електронний суд — це суд, двері якого відчинені для ВАС цілодобово!

* Зразок Заявки про отримання процесуальних документів в електронному вигляді можна роздрукувати із сайту Одеського окружного адміністративного суду, або отримати в канцелярії суду.