Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Одеський окружний адміністративний суд повідомляє про виклик у судове засідання

05 лютого 2018, 15:20

   Відповідно до ч. 1 ст. 130 КАС України відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання.

   З метою дотримання норм Кодексу адміністративного судочинства України в частині належного повідомлення учасників судового процесу про дату, час і місце судового розгляду, Одеський окружний адміністративний суд здійснює повідомлення про виклик у судове засідання осіб зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме.

Повістка про виклик до суду в адміністративній справі

Справа № 815/6646/17

  Одеський окружний адміністративний суд викликає Сударчук Ігоря В’ячеславовича (17.02.1984 р.н.) та Сударчук Тетяну Василівну (12.10.1961 р.н.) в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів по адміністративній справі № 815/6646/17 за позовом публічного акціонерного товариства «Дельта Банк» до державного реєстратора Одеської філії Державного підприємства «Державний інститут судових економіко-правових та технічних експертних досліджень» Кравець Олександра Володимировича, Одеської філії Державного підприємства «Державний інститут судових економіко-правових та технічних експертних досліджень» за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів: державного підприємства «Центр оцінки та інформації, Сударчук Тетяни Василівни, Сударчук Ігоря В’ячеславовича про визнання протиправними та скасування рішень, скасування (вилучення) записів щодо припинення іпотеки та обтяжень, в судове засідання яке відбудеться 27 лютого 2018 року о 11 год. 00 хв. у приміщенні суду за адресою: вул. Фонтанська дорога, 14, м. Одеса, 65062, зала № 22.

   Для отримання детальної інформації про стан розгляду справи звертайтесь до інформаційного центру суду. Тел.: (048) 705-57-88