Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Одеський окружний адміністративний суд повідомляє про виклик у судове засідання

13 лютого 2018, 17:43

    Відповідно до ч. 1 ст. 130 КАС України відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання.

    З метою дотримання норм Кодексу адміністративного судочинства України в частині належного повідомлення учасників судового процесу про дату, час і місце судового розгляду, Одеський окружний адміністративний суд здійснює повідомлення про виклик у судове засідання особи, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якої невідоме.

Повістка про виклик до суду в адміністративній справі

Справа № 815/564/18

    Одеський окружний адміністративний суд викликає Товариство з обмеженою відповідальністю «Ремтрансбуд» як відповідача по адміністративній справі № 815/564/ за поданням Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ремтрансбуд» про підтвердження обґрунтованості  умовного адміністративного арешту майна ТОВ «Ремтрансбуд» згідно рішення ГУ ДФС в Одеській області від 08.02.2017 року., в судове засідання яке відбудеться 14 лютого 2018 року о 14:30 в приміщенні суду за адресою: вул. Фонтанська дорога, 14, м. Одеса, 65062, зала № 16.

     Для отримання детальної інформації про стан розгляду справи звертайтесь до інформаційного центру суду. Тел.: (048) 705-57-88