Задати питання
flag Судова влада України

Одеський окружний адміністративний суд повідомляє про виклик у судове засідання

13 березня 2018, 16:12

   Відповідно до ч. 1 ст. 130 КАС України відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання.

   З метою дотримання норм Кодексу адміністративного судочинства України в частині належного повідомлення учасників судового процесу про дату, час і місце судового розгляду, Одеський окружний адміністративний суд здійснює повідомлення про виклик у судове засідання осіб зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме.

Повістка про виклик до суду в адміністративній справі

Справа № 815/6646/17

  Одеський окружний адміністративний суд викликає: державного реєстратора Одеської філії Державного підприємства «Державний інститут судових економіко-правових та технічних експертних досліджень» Кравець Олександра Володимировича, Одеську філію Державного підприємства «Державний інститут судових економіко-правових та технічних експертних досліджень» в якості відповідачів а також: Державне підприємство «Центр оцінки та інформації» (код ЄДРПОУ 39077877), Сударчук Ігоря В’ячеславовича (17.02.1984 р.н.), Сударчук Тетяну Василівну (12.10.1961 р.н.) та Петрова Володимира Юрійовича (20.01.1952 р.н.) в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів по адміністративній справі № 815/6646/17 за позовом публічного акціонерного товариства «Дельта Банк» до державного реєстратора Одеської філії Державного підприємства «Державний інститут судових економіко-правових та технічних експертних досліджень» Кравець Олександра Володимировича, Одеської філії Державного підприємства «Державний інститут судових економіко-правових та технічних експертних досліджень» за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів: державного підприємства «Центр оцінки та інформації, Сударчук Тетяни Василівни, Сударчук Ігоря В’ячеславовича, Кобальчинського Сергія Володимировича та Петрова Володимира Юрійовича про визнання протиправними та скасування рішень, скасування (вилучення) записів щодо припинення іпотеки та обтяжень, в судове засідання яке відбудеться 28 березня 2018 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні суду за адресою: вул. Фонтанська дорога, 14, м. Одеса, 65062, зала № 22.

   Для отримання детальної інформації про стан розгляду справи звертайтесь до інформаційного центру суду. Тел.: (048) 705-57-88