flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Одеський окружний адміністративний суд повідомляє про виклик у судове засідання

03 травня 2019, 16:28

Повістка про виклик до суду в адміністративній справі

 Справа № 826/4891/18

   Відповідно до ч. 1 ст. 130 КАС України відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання.

   Згідно з ч. 7 ст. 7 КАС України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).

   Зважаючи на те, що поштова кореспонденція, яка направляється судом на адресу товариства з обмеженою відповідальністю «ЛІБЕРТІ Л», повертається до суду із відміткою «за закінченням встановленого терміну зберігання», а також на те, що повідомити товариство з обмеженою відповідальністю «ЛІБЕРТІ Л» засобами електронної пошти або телефонного зв’язку за контактними даними, що міститяться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, не уявляється можливим, Одеський окружний адміністративний суд викликає в якості відповідача товариство з обмеженою відповідальністю «ЛІБЕРТІ Л» (код ЄДРПОУ 36553056, місцезнаходження: 65017, м.Одеса, вул.Маршала Малиновського, буд.16А, офіс 314) по адміністративній справі №826/4891/18 за позовом Державної авіаційної служби України до ТОВ “ЛІБЕРТІ Л”, Управління ДАБІ Одеської міської ради, Одеської міської ради про визнання протиправною бездіяльності та дій, скасування сертифікату і містобудівних умов, та зобов’язання вчинити певні дії, розгляд якої призначено в підготовчому засіданні на 21 травня 2019 року об 11 год. 30 хв. в приміщенні суду за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 14, зала судових засідань №2 (1-й поверх).

   В адміністративних справах наслідки неявки в судове засідання осіб, які беруть участь у справі, передбачені статтями 205, 206 КАС України.