flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ООАС повідомляє про виклик у судове засідання по справі №420/11495/20

30 жовтня 2020, 09:50

Повістка про виклик до суду по адміністративній справі
Справа № 420/11495/20   Відповідно до ч. 1 ст. 130 КАС України відповідач, третя особа, свідок, зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається в суд через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання.
Згідно з ч. 7 ст. 7 КАС України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).
   Одеський окружний адміністративний суд викликає в якості третьої особи, без самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача Апанасенко Анднія Володимировича (Одеська обл., Овідіопольський р-н, с. Кароліно-Бугаз, вул. Приморська, буд. 1 – за місцем роботи) та відповідача Кароліно-Бугазська сільська територіальна виборча комісія Білгород-Дністровського району Одеської області (вул. Приморська,буд.1,Кароліно-Бугаз,Овідіопольський район, Одеська область,67844) по адміністративній справі № 420/11495/20 за адміністративним позовомкандидата на посаду Кароліно-Бугазького сільського голови Чередниченка Юрія Анатолійовича до Кароліно-Бугазської сільської територіальної виборчої комісії Білгород-Дністровського району Одеської області, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача Центральної виборчої комісії та Апанасенко А.В. про визнання протиправним та скасування рішення та зобов’язання прийняти рішення про визнання виборів у єдиному одномандатному сільському виборчому окрузі, що не відбулися та призначити у зв’язку з цим повторних виборів у цьому окрузі, розгляд якої призначено в судовому засіданні на 30.10.2020 року о 16 год. 00 хв. в приміщенні суду за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 14, зала судових засідань.
  В адміністративних справах наслідки неявки в судове засідання осіб, які беруть участь у справі, передбачені статтями 205, 206 КАС України.