flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Безцінний досвід в руках практикантів ООАС

19 лютого 2021, 14:34

  Десятеро юних, проте амбіційних студентів місяць проходили практику в Одеському окружному адміністративному суді. У майбутньому всі вони хочуть стати юристами. Однак, як дізнатись, в якій саме сфері тобі буде цікаво та комфортно, якщо не спробувати попрацювати?

  Впродовж місяця наші практиканти мали можливість ознайомитись із різними професіями у суді, дізнатись особливості роботи, визначитись, чи готові вони в подальшому до такого навантаження та відповідальності. Молодь оволоділа знаннями та навичками по роботі з комп’ютерною програмою «Діловодство спеціалізованого суду», набула практичного досвіду в роботі з нормативно-методичною документацією, відправки учасникам процесу процесуальних документів, оформленні матеріалів адміністративних справ.

 Сьогоднішня екскурсія приміщенням суду стала завершальним етапом проходження практики. Так, разом з прес-секретарем ООАС Аліною Топащенко майбутні правники дізнались більше про історію створення суду, відвідали «найпотаємніші» куточки, серед яких – сучасний архів, зала відеоконференцзв’язку, конференцзала, та  на згадку про проведений у стінах суду час зробили спільне фото.  

 Одеський окружний адміністративний суд не залишається осторонь процесу навчання та виховання майбутньої правової інтелігенції та завжди відкритий до співпраці з молодим поколінням.