Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Черговий футбольний тріумф Одеського окружного адміністративного суду

19 листопада 2014, 10:49

14 листопада команда Одеського окружного адміністративного суду перевіряла футбольну міць збірної команди Приморського районного суду міста Одеси та Територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області. Матч розпочався дуже жваво, суперники обмінювалися гострими атаками, які все ж не отримували логічного завершення.

На 11 хвилині матчу, Філімоненко чудовим дриблінгом обійшов суперника і вдарив по воротах, але голкіпер був на місці. Втім Ігор Римар, опинився першим на добиванні і відкрив рахунок. По кількох хвилинах Сергій Терещук влучним пострілом з-за меж штрафного майданчика збільшив відставання.

По перерві супернику вдалось вразити ворота Стеценка. Та наступні кілька хвилин зустрічі зруйнували всі сподівання Приморського суду відігратися. Артем Філімоненко, як завжди ювелірно, обіграв суперників та поцілив у нижній кут воріт. Після подачі Олександра Рачкова, Ігор Римар оформив дубль.

Ефектною крапкою протистояння став другий гол у виконанні 13-го щасливого номера Одеського окружного адміністративного суду – Артема Філімоненка. Підсумкова комбінація цифр на табло: 5-1.