Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Зіграно ще два тури Кубку «Феміди» з міні-футболу

28 листопада 2014, 11:53

У четвертому колі чемпіонату команда Одеського окружного адміністративного суду зустрілась з минулорічним чемпіоном – командою Одеського апеляційного адміністративного суду. Гра прогнозовано була дуже напруженою. На полі зійшлися не тільки  лідери турніру (обидві команди святкували перемоги у всіх попередніх колах), а й добрі друзі. На жаль,  цього разу футбольна фортуна була не на нашому боці. Результат адміністративного дербі – 6:1. Єдиний гол до активу окружного записав Артем Філімоненко.

(Фото взято з сайту Одеського апеляційного адміністративного суду)

А вже через день, 27 листопада, Одеський окружний адміністративний суд провів результативну гру з Господарським судом Одеської області. Протистояння видалося дуже інтригуючим та емоційним. Вже на перших хвилинах команди обмінялися голами. Після пропущеного Ігор Римар вдало завершив атаку окружного суду та зрівняв рахунок 1-1. Проте супернику вдалось вразити наші ворота ще раз. Тепер вже Артем Філімоненко швидко відновив рівновагу.

По перерві домінування у володінні мячем повністю перейшло до адміністративного суду. Втім футболісти господарського суду раз-по-раз відповідали гострими контратаками. Після низки швидкісних проходів та сильних прострілів, які вдало парирував голкіпер супротивника, Філімоненко виводить нашу команду вперед. Незабаром точну подачу у штрафний майданчик оформлює голом Сергій Терещук.

Така перевага окружного суду змусила противників збільшити натиск, який увінчався голом. Фінальний свисток зафіксував перемогу Одеського окружного адміністративного суду – 4-3.

Слід віддати належне команді господарського суду, яка продемонструвала достойну, хоча й дещо агресивну гру. Наступний матч Одеський окружний адміністративний суд зіграє проти Суворовського районного суду міста Одеси.