Задати питання
flag Судова влада України

Судді ООАС освоюють фах медіатора

02 червня 2017, 11:41

    У зв’язку з  процесами реформування, що відбуваються в Україні, з метою розширення можливостей громадян для захисту своїх прав, у юридичній спільноті все частіше звертають увагу на вирішення конфліктів без звернення до формальної системи судочинства.

   Наразі в  Одесі проходить ІІІ щорічний форум  «Медіація і право», присвячений залученню правознавців до сфери альтернативного вирішення спорів за допомогою переговорів.

   Участь у заході беруть судді Одеського окружного адміністративного суду Олег Білостоцький та Петро Марин.

   Метою форуму є  створення платформи для отримання та поглиблення знань про позасудове вирішення конфліктів за допомогою медіації, про розвиток  даного інституту  в Україні та в  європейських державах.

   Досвідом позасудового врегулювання спору поділяться не лише  українські експерти, а й європейські правники: віце-президент Суду землі у Німеччині Міхаель Кальде  та  адвокат, медіатор, Collaborative Lawyer, президент Адвокатської Спілки Медіації і кооперативної поведінки (AVM) у Австрії Карін Ґмайнер.

   Під час заходу будуть висвітлені й такі теми як :«Експертний аналіз Законопроекту «про медіацію» та «Угоди в медіації як цивільно-правові угоди: укладання, оформлення, виконання. Особливості укладання таких угод».

   По закінченню заходу всі учасники отримають сертифікати з підвищення кваліфікації.

   Даний форум проводиться Українською академією медіації і Радою адвокатів Одеської області, за підтримки Німецького фонду міжнародного правового співробітництва IRZ.