Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

ООАС розгляне справу ТОВ «Дунайводбуд-17» уже в новому році

27 грудня 2017, 14:56

     (Прес-анонс)

     11 січня 2018 року відбудеться судове слухання справи за позовом ТОВ “Дунайводбуд-17” до державного реєстратора КП «Регіональне бюро державної реєстрації» Новоселівської сільської ради Одеської області Ганни Сосніни. Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача – ТОВ “ШІЛТОН-КТ”.

     У позові йдеться про визнання протиправним та скасування рішення відповідача державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень та скасування державної реєстрації прав на нерухоме майно, а саме реєстрації права власності ТОВ “ШІЛТОН-КТ” на майно, що раніше належало ТОВ “Дунайводбуд-17”. Предметом спору є нежитлові будівлі загальною площею 1995,6 кв. м. за адресою м. Одеса, вул. Одеська, буд.43 Г.

     У зв’язку із необхідністю надання додаткових доказів та вивчення їх судом попереднє слухання справи було відкладено, а відповідач зобов’язувався надати усі наявні та необхідні докази до 10 січня 2018 року. Наступне засідання відбудеться 11.01.2018 об 11.00 в приміщенні ООАС.