Задати питання
flag Судова влада України

Увага! (Інформація щодо прийому документів у період складних погодних умов)

27 лютого 2018, 09:41

Шановні відвідувачі!

   Згідно з прогнозом Гідрометцентру вночі та вдень 27 лютого по Одесі і місцями по Одеській області очікується вітер північно-східний, 15-20 м / с. Вдень сильний сніг. Місцями сильна завірюха, снігові замети, сніговий накат.

  Одеська мерія звертається до жителів міста з настійним проханням максимально обмежити переміщення по місту, без гострої необхідності не виїжджати на особистому автотранспорті на вулиці міста, а особливо за його межі. Літнім людям, вагітним жінкам і дітям рекомендовано максимально обмежити перебування на вулиці.

   Якщо Вам потрібно подати документи до канцелярії суду, але через складні погодні умови Вам буде важко дістатися до нашої будівлі, Ви можете надіслати їх електронною поштою на адресу inbox@adm.od.court.gov.ua (усі документи крім позовних заяв), а також на факсовий номер телефону 048-705-57-52.

   Будь ласка, зазначте номер справи у темі листа. Потім, у зручний для вас час, Ви зможете занести оригінали. Документи, надіслані електронною поштою, будуть вважатися поданими у належний строк.

   Телефонуйте у разі виникнення додаткових питань 048-705-57-83, 705-57-88, 705-57-54, або пишіть нам у Facebook.

   Бережіть себе!

   З повагою керівництво суду