Задати питання
flag Судова влада України

Щодо режиму роботи суду

07 березня 2018, 16:23

Шановні громадяни!

    Доводимо до Вашого відома, що Одеський окружний адміністративний суд працюватиме в особливому режимі на період виборчого процесу.

   Задля забезпечення дотримання законності та захисту виборчих прав громадян України, в Одеському окружному адміністративному суді встановлено особливий режим роботи на час перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, які призначено на неділю – 29 квітня 2018 року.                                                          

   З 10 березня 2018 року прийом позовних заяв та інших документів, пов’язаних з виборчим процесом, здійснюється з 09 години 00 хвилин  до 18 години 00 хвилин та у режимі чергування: у вихідні, святкові та неробочі дні - з 09.00 до 18.00, а напередодні та в день голосування – цілодобово.                                               

   Задля належної організації робочого процесу та своєчасного прийому позовних заяв у вихідні, святкові чи неробочі дні -  прохання повідомляти про намір звернутися до суду заздалегідь в телефонному режимі.

   У разі виникнення питань, пов’язаних з розглядом справ виборчої категорії чи будь-яких інших питань щодо організації роботи суду - звертайтеся до заступника керівника апарату суду Бойко Надії Дмитрівни за телефонами:

(048) – 705 57 83;           (098) – 999 08 24.