Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

В Одесі стартував Кубок «Феміди» з міні-футболу

01 листопада 2013, 09:32

31 жовтня 2013 року розпочався футбольний турнір між командами судових установ Одеської області. Відкрила чемпіонат гра між збірною Приморського районного суду та Територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області з командою Малиновського районного суду міста Одеси. На перерву команди пішли з рахунком 0-2 на користь Малиновського суду. Перевівши подих, футболісти Малиновського суду розписались у воротах Андрія Науменка втретє. Отже, 0-3 – впевнена перемога команди Малиновського районного суду.

Наступним матчем туру стало протистояння Обєднаної команди Господарського суду Одеської області та Одеського апеляційного господарського суду з командою Суворовського районного суду міста Одеси. Перший тайм закінчився з рахунком 1-2 на користь «суворівців». Запекла боротьба в другій двадцятихвилинці не змінила лідера. 2-3 – констатація поразки «господарників».

Сьогодні відбудуться ще два поєдинки, у яких зустрінуться команди: Одеського окружного адміністративного суду проти Київського районного суду міста Одеси та Одеського апеляційного адміністративного суду проти Апеляційного суду Одеської області.