flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Команда Одеського окружного адміністративного суду здобула першу перемогу у Кубку «Феміди»

02 листопада 2013, 12:38

З нищівної перемоги над суперником розпочала свою ходу у Кубку «Феміди» команда Одеського окружного адміністративного суду. Вже на перших хвилинах матчу Артем Філімоненко випробував на міцність голкіпера Київського районного суду міста Одеси та відкрив рахунок. Окрилені вдалим стартом, гравці ООАС впевнено пішли вперед, витіснивши противника зі своєї половини поля. «Київляни», обравши тактику захисту, раз-по-раз проводили контратаки.

На 16-й хвилині матчу Артем вразив ворота противника вдруге. Не встигли суперники отямитись, як після розіграшу кутового, 13 номер нашої команди замкнув вдалу передачу Костянтина Павлюка, оформивши хет-трик. 0-3 – підсумок  першого тайму.

Після перерви, команда Київського районного суду активізувала свої сили та пішла у наступ. Наполегливі дії футболістів були винагороджені забитим голом.

Відповідь «адміністративників»  не забарилася, і смугастий, з блискучого удару Філімоненка, перетнув лінію «київських» воріт вчетверте.

Під завісу матчу, гравцям районного суду вдалося відіграти другий мяч. Результат зустрічі: 2-4 – впевнений тріумф Одеського окружного адміністративного суду.

Загалом, день видався багатим на результативні ігри. Одеський апеляційний адміністративний суд, за прикладом місцевого, поквитався з Апеляційним судом Одеської області. «Апеляційне дербі» закінчилось з рахунком 4-2.

Другий тур чемпіонату розпочнеться 7 листопада. 8 листопада команда Одеського окружного адміністративного суду зустрінеться з командою Приморського районного суду міста Одеси та ТУ ДСА України в Одеській області.