flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Про роботу суду в умовах карантину

12 серпня 2020, 17:56

   ПОСИЛЕНИЙ ПРОПУСКНИЙ РЕЖИМ

З 12 травня та на період запровадження в Україні карантинних заходів в Одеському окружному адміністративному суді встановлено посилений пропускний режим.

   На цей період до будівлі суду обмежено допуск осіб, які не є учасниками судових засідань.

   Також, співробітниками Територіального управління Служби судової охорони в Одеській області здійснюється контроль за допустимою кількістю одночасного перебування людей у приміщенні - по одному відвідувачу на кабінет (крім залів судових засідань) у відділах надання судово-адміністративних послуг та аналітичної роботи (канцелярії), організаційного забезпечення виконання рішень суду та архівної роботи.

   Відвідувачам заборонено заходити до кабінетів вищевказаних відділів, якщо там вже перебуває максимально допустима кількість відвідувачів. У такому разі відвідувачі повинні зачекати біля входу до будівлі суду на відстані не менше 2-х метрів один від одного.

   Під час пропуску працівників апарату суду, суддів та відвідувачів здійснюється термометрія безконтактним термометром. У разі виявлення температури 37,2 та вище - обмежується доступ такої особи до приміщень.

   До будівлі суду не допускаються особи з явно вираженими симптомами гострої респіраторної хвороби (чхання, риніт, кашель, підвищена температура тіла) без індивідуальних засобів захисту (маска, респіратор тощо).

   Крім того, судові засідання проводяться лише із застосуванням засобів індивідуального захисту всіх учасників процесу.

 

                                                        

 

 Участь у судовому засіданні не виходячи з дому: покрокова інструкція або яких же вимог необхідно дотриматись, щоб участь у судовому засіданні онлайн стала реальністю?

 Судом забезпечено, передбачену ст. 195 Кодексу адміністративного судочинства України, можливість проведення судових засідань в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів учасників судових справ.

   Використання власних технічних засобів учасниками судових засідань є ефективною альтернативою особистій присутності, що сприяє економії часу, ресурсів та оперативності судового розгляду. Так, особам не потрібно витрачати час на трансфер до суду, що особливо суттєво під час застосування обмежень руху громадського транспорту, а всі необхідні документи будуть поряд.   

    З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 просимо Вас відповідально ставитися до підтримки безпечних для життя і здоров’я умов, як працівників суду так і відвідувачів, та вжити заходів щодо участі у судових засіданнях в Одеському окружному адміністративному суді в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

                                                    

                                                   

 

Пропонуємо вашій увазі статистичні📊 показники роботи Одеського окружного адміністративного суду в період карантину😷 (з 13 березня по 11 травня 2020 року)! 
Ми НЕ зупиняли роботу жодного дня!
 
 
 
                                 Нет описания фото.
 
 
 
ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ КОРИСТУВАЧА "Електронний суд"

ООАС завжди піклується про безпеку своїх відвідувачів. Вважаємо, що з розвитком подій в країні відвідування громадських місць, зокрема пошти може призвести до поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, яка створює загрозу для життя та здоров’я. Саме тому, пропонуємо вам подавати всі процесуальні документи до суду за допомогою зручної підсистеми «Електронний суд».

    А в нашій інфоргафіці ви можете побачити як саме зареєструватись та створити власний електронний кабінет.