flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

М’якенькі лапки на роботі

26 червня 2020, 10:50

 

   Собака — одна із перших тварин, приручених людиною. Такі стосунки розвивалися тисячоліттями: від взаємовигідного сусідства до моменту, коли собака стала членом сім'ї. Зараз він спить з нами у ліжку, їсть на кухні і повністю соціалізувався у наше життя.

   Щорічна акція «Візьми собаку на роботу» розвиває дружню до тварин інфраструктуру, пропагує забезпечення комфортних та безпечних умов перебування домашніх улюбленців в громадських місцях і має на меті змінювати статус чотирилапих у суспільстві.

   Ця традиція зародилася 17 років тому у США. У нас ця практика відносно нова. Вперше в Україні акція відбулася у 2013 році . Щороку учасників акції стає все більше, а, отже, разом ми стаємо ближчими до однієї великої мети — комфортне співіснування людини і тварини.

   У 2020 році світ змінився — на карантині ми стільки часу провели вдома зі своїми улюбленцями, що тепер складно уявити робочий день без них.  Тому ми оголошуємо нову еру стосунків і беремо собаку в офіс. Ну, майже беремо. Ми створили анімовану фотовиставку пухнастиків працівників Одеського окружного адміністративного суду.

  Приємного перегляду та більше спілкуйтесь з тваринами, адже це покращує настрій та робить людей добрішими та щасливішими.